Wszystkich Gości zachęcamy do spróbowania dań naszej tradycyjnej polskiej kuchni, z domieszką kuchni regionalnej.

POSIŁKI

Nadmorski klimat pobudza apetyt. Wiedząc o tym proponujemy Państwu znakomite potrawy tradycyjnej kuchni polskiej, z elementami kuchni regionalnej. To między innymi dla niej wielu Klientów wraca do nas co roku. Różnorodne dania przygotowywane przez wykwalifikowanego Szefa Kuchni, usatysfakcjonują wszystkie podniebienia. Na specjalne życzenie, za dodatkową opłatą, przygotujemy również potrawy dietetyczne i wegetariańskie. W tym przypadku konieczny jest wcześniejszy (minimum 2 tygodnie przed planowanym przyjazdem) kontakt z managerem gastronomi oraz akceptacja zaproponowanego menu.

Nasza Kuchnia pracuje zgodnie z procedurami HACCP, zapewniając przy tym największą jakość i bezpieczeństwo serwowanych potraw.

Dysponujemy trzema połączonymi z sobą, przytulnymi jadalniami. W tym jedną przeznaczoną specjalnie dla rodzin z małymi dziećmi, gdzie znajdują się wysokie krzesełka, plastikowe naczynia, śliniaczki itp. Ta jadalnia położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie sali zabaw. Cały kompleks: jadalnie i sala zabaw dla dzieci – znajduje się w oddzielnym budynku, położonym w centrum obiektu. Oddzielny budynek gwarantuje brak przenikania zapachów z kuchni do pokoi naszych Gości.

Śniadania mają formę stołu szwedzkiego, co sprawia, że wszystkie apetyty zostają zaspokojone. Podawane są różne dania na zimno, płatki, mussli, ciasteczka, dżemy, nabiał, wędliny, a także dania gorące. Dla spragnionych jest kawa z rodzimej palarni, herbata i zimne napoje. Na uwagę zasługują nasze wyroby domowe, które przygotowujemy sami, są to m.in. mięsa na zimno, sałatki śledziowe, smalczyk ze skwarkami. Obiady serwowane są do stolika i składają się z dwóch dań, surówek oraz bezpłatnego napoju. Nasze dania często doprawiamy własnymi ziołami, które uprawiamy na terenie obiektu.

Od maja do września oferujemy naszym Gościom dwa posiłki dziennie:

Śniadanie

25 PLN

Późny obiad

25 PLN

A od października do kwietnia wybierać można spośród kilku zestawów śniadaniowych, zaś obiady serwowane są tylko przy większej liczbie chętnych Gości.
Ceny pozostają te same.

Zniżka dla dzieci do lat 12:

1/2 śniadania

15 PLN

1/2 obiadu

20 PLN

JADALNIE
Posiłki
Posiłki
Bufet
Bufet
Bufet
Bufet
Bufet
Bufet
Bufet
Bufet
Bufet
Bufet
Bufet
    No Twitter Messages.