Zapraszamy na niezapomniany pobyt nad urokliwym Bałtykiem.

Spacer po plaży, szum morza, zapach lasu sosnowego pomogą Państwu zrelaksować się i wypocząć.

ATRAKCJE W OBIEKCIE

Specjalnie przygotowana przez nas oferta usług dodatkowych i atrakcji z pewnością umili Państwu, a także ułatwi pobyt.

MASAŻE I ZABIEGI

Dbając o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Gości, oferujemy bogatą gamę zabiegów i masaży na ciało oraz twarz, a także terapii, które relaksują, odżywiają skórę, koją zmysły, a przy tym przynoszą dużo radości.

Studio Masażu
Studio Masażu
Studio Masażu
POBYT Z DZIEĆMI

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów „Słoneczna” oferuje m.in. wysokie krzesełka w jadalni oraz małe foteliki mocowane do rowerów. Na terenie obiektu nie zabraknie miejsca do zabawy dla najmłodszych. W pokoju zabaw czekają na dzieci gry, filmy, kolorowanki, książki i zabawki. Przyjazny plac zabaw wyposażony w piaskownicę, zjeżdżalnię, huśtawki i trampolinę będzie niezastąpiony w ciepłe dni.

Plac zabaw dla dzieci
Plac zabaw dla dzieci
Pokój zabaw dla dzieci
PARKING

W obiekcie znajduje się niestrzeżony lecz ogrodzony i zamykany na noc parking, na którym można pozostawić samochód nie bojąc się o jego bezpieczeństwo. Opłata za miejsce parkingowe to 10 zł dziennie.

INTERNET

W obiekcie istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu Wi-Fi. W Internet zostały wyposażone pokoje w budynku hotelowym oraz wskazane miejsca ogólnodostępne. Internet jest bezpłatny.

WŚRÓD ZIELENI

„Słoneczna” to 2 hektary zieleni, która sprzyja dobremu samopoczuciu. Wśród wielu drzewek, alejek i ławek, zachęcających do spacerów i relaksu, w dzień można doskonale odpocząć, a wieczorem posiedzieć przy grillu lub ognisku. Do dyspozycji Gości oddajemy specjalnie przygotowane miejsca piknikowe z ławeczkami, stolikiem i murowanym grillem. Dla grup powyżej 10 osób przygotujemy również ognisko.

Grill
Grill
Zieleń
SPORT

„Słoneczna” na swoim terenie posiada boisko do siatkówki plażowej, kosz do gry w koszykówkę oraz stół do ping ponga. Tu, podczas zespołowej gry Goście słusznie szukają dobrej zabawy, odprężenia i poprawy swojej kondycji fizycznej. Nie zabraknie też miejsca do gry w badmintona, czy piłkę nożną. Sprzęt sportowy wypożyczamy bezpłatnie.

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

Dla Gości chcących zwiedzić okolicę i zapoznać się z urokami nadmorskiej przyrody „Słoneczna” oferuje doskonałe „dwa kółka”. Świetnie sprawdzają się one podczas wycieczek po licznych szlakach wokół Ustki.

  • 5 PLN / godzina
  • 25 PLN / dzień
GRY PLANSZOWE I KSIĄŻKI

Bardzo lubimy czytać książki, dlatego też towarzyszą nam one na każdym kroku – nasi Goście znajdą je w wielu miejscach obiektu, m.in. w jadalni i recepcji. Posiadamy własną bibliotekę. Poza tym każdy Gość przyjeżdżający do apartamentu, czy pokoju LUX znajdzie też wiele interesujących pozycji we własnym pokoju.

Dla najmłodszych oferujemy również wiele gier planszowych, a Scrable, czy Monopol z pewnością zainteresują i tych starszych.

Książki
SPRZĘT PLAŻOWY

Goście odwiedzający nasz obiekt nie muszą martwić się o zbędne kilogramy swego bagażu, a przecież leżaki czy parawany zajmują wiele miejsca. Wychodząc Państwu naprzeciw zakupiliśmy leżaki, parawany i koce plażowe i udostępniamy je bezpłatnie w recepcji.

PROPONUJEMY RÓWNIEŻ:

  • Przechowalnie bagażu
  • Przechowywanie kosztowności w sejfie recepcji
  • Zamawianie taksówki
  • Budzenie
  • Dostarczanie wybranej prasy
  • Kupno biletów do kina, teatru
    No Twitter Messages.