Byłeś naszym gościem?

Zostaw poniżej swoją opinię o naszym obiekcie.

Imię
Nazwisko
E-mail

Czas pobytu w naszym obiekcie
Miesiąc Rok

Dziękujemy – tylko tyle i aż tyle. Za to, że dzięki Państwu dzień naszego ślubu i wesela był tak piękny i wyjątkowy. Za uśmiechy na twarzach gości i ich pełne brzuszki. Za pięknie udekorowaną salę i przepyszne potrawy. Za estetykę ozdób i za dopracowanie wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach. Za piękny apartament małżeński i wystrój jak z hollywoodzkich filmów. Za ciepłe słowa i doskonałą, profesjonalną współpracę – choć tak ciężką, bo głównie mailowo-telefoniczną. Nigdy nie zapomnimy i zawsze będziemy polecać z całego serduszka! Tyle ciepła, rodzinnej atmosfery i indywidualnego podejścia do klienta nie spotkalibyśmy nigdzie indziej.

Ula i Błażej z Poznania, wrzesień 2014

W imieniu swoim i wszystkich gości dziękujemy Wszystkim, którzy zorganizowali przyjęcie weselne w dniu 20 września 2014.
Piękny wystrój sali, pyszne i obfite jedzenie,wspaniała obsługa to wszystko co zastaliśmy na weselu.
Nasi goście,którzy przyjechali z najdalszych krańców Polski i z zagranicy nie mogli się nachwalić.
Bardzo gorąco polecamy ośrodek Słoneczna.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Renata i Stanisław Gosz z Ustki, wrzesień 2014

Miałem z małżonką przyjemność gościć w Domu Wypoczynkowym SŁONECZNA w okresie od połowy czerwca do połowy lipca br. Pobyt ten zaliczamy do jednych z bardziej udanych a jeździmy corocznie w tym okresie nad polskie morze. Już w lutym br kiedy nawiązałem pierwszy kontakt poczułem się jak prawdziwy klient. Gospodarz zarządzający, Pan Mariusz obsłużył mnie wprost perfekcyjnie, z najmniejszymi detalami.
Po przyjeździe do DW jeszcze bardziej poczuliśmy się jak w rodzinie. Małżeństwo zarządzające DW w osobach Państwa Liliany i Mariusza Gąsiorowskich spełniało nasze, nieraz i najdrobniejsze życzenia. Poza tym cały zespół DW jest na bardzo wysokim poziomie, poczynając od Pana Andrzeja złotej rączki, a kończąc na personelu kelnerskim i sprzątającym. Posiłki są na prawdę bardzo smaczne i treściwe.
DW ma bardzo dobre położenie, dużo zieleni a co najważniejsze, że nawet przy największym obłożeniu wczasowiczów praktycznie nie widzi się na ośrodku.
Zachęcam wszystkich do spędzenia wypoczynku w tym DW. Ja z małżonką na pewno tam wrócę w następnym roku.

Elżbieta i Mirosław Skalscy z Warszawy, czerwiec 2012

Zielone Przedszkole z Żywca dziękuje za bardzo „słoneczny” dwutygodniowy pobyt. Jedzenie smaczne i zdrowe, królewskie spanie, uśmiech, bardzo miła obsługa potrafiły ogrzać panujący w niektóre dni chłód. Serdeczne gratulacje!!!
Ośrodek prawdziwie słoneczny! Chętnie przyjedziemy ponownie.

Ustka, 04.06.2012

Wir sagen herzlichen Dank für die güte Unterkünft, die abwechslüngsreiche Verpflegüng und vor allem dem Ehepaar, wleches sich für das Wahl der Gäste einsetzt. Dieses Hotel werden Wir weiter empfehlen. Alles Gute für die nächsten Jahre wünschen.

Ustka, 16.05.2012

Pobyt w Państwa Domu Wczasowym będziemy długo wspominać! Profesjonalna, kulturalna obsługa, miła, rodzinna atmosfera, doskonałe warunki oraz wspaniała kuchnia to atuty Państwa ośrodka. Z wielką przyjemnością i satysfakcją wrócimy tutaj jeszcze raz, a może i więcej. Będziemy także promować Wasz Dom Wczasowy wśród naszych znajomych i bliskich.

E. K. S Dosywalscy z Gozrowa, A. Witkowska z Gryfina

Serdecznie dziękujemy za piękne Święta Wielkanocne, za wspaniałą atmosferę, pyszną kuchnię, za troskę i życzliwość. Jesteśmy tutaj już drugi raz i Pod tym względem jest tak samo miło i serdecznie.
Jeszcze raz dziękujemy i życzymy Państwu dużo zdrowia i sukcesów. Do zobaczenia!

Ustka, 11.04.2012. Krystyna I Dariusz Dobrasiak

Jest mi niezmiernie miło polecić wszystkim goszczącym w Ustce niniejszy ośrodek. Pobyt w „Słonecznej” to możliwość relaksu w znakomitych warunkach, których życzę wszystkim goszczącym w Ustce. Dziękuję właścicielom i pracownikom ośrodka za spokojne, przyjemne 16 dni urlopu!

Ustka, 29.07.2011, Łukasz Lenard

Po raz kolejny spędziliśmy fantastyczny urlop w „Słonecznej. Super warunki, w tym w sam raz dla dzieci, wyśmienita kuchnia i wspaniała obsługa to tylko niektóre z atutów ośrodka. Dziękujemy i do zobaczenia w przyszłym roku.

Ustka, 16.07.2011. Małgorzata Baran z rodziną

Bardzo dziękujemy za wspaniałą atmosferę, miłą obsługę i dobre warunki, aż szkoda wyjeżdżać!!!

Ustka, 24.07.2011. Iwona i Jacek z synami z Poznania

Jesteśmy tu już kolejny raz i jeszcze będziemy. Cudownie i nie jest ważna pogoda, lecz wspaniali ludzie i atmosfera naprawdę rodzinna. Pozdrawiamy.

Karolina, Anna Radek- Juszczyk i Piotr z Kielc

Mimo kapryśnego lata słońce w „Słonecznej” nas oplata, personel dba o nas wyśmienicieby móc rankiem spacerować po plaży, a wieczorami podziwiać piękne zachody słońca. Dziękujemy za miłe wakacje z wyrazami najlepszymi dla całej ekipy.

Ustka, 31.08.2011. Stali bywalcy Krystyna i Daniel z Warszawy

Dziękujemy serdecznie za wszystko, co dobre nas tu spotkało. Za wspaniały klimat wypoczynku, luksusowe warunki bytowe, przepyszne jedzonko, miłą atmosferę i serdeczny uśmiech na co dzień.

Alicja, Agata i Krzysztof

My dzieciaki ze Społecznej bawiliśmy się tu świetnie! Klasa I i II Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Wejherowa. Wychowawczynie zaś dziękują za miłe przyjęcie, okazaną pomoc oraz pyszne posiłki.

Agnieszka Gwizdalska, Joanna Paczoska i Aleksandra Styn, Ustka, 12.04.2011

Zachwyceni miłą, serdeczną, rodzinną atmosferą. Życzymy dalszych sukcesów.

Święta Wielkanocne 2011, Krysia i Marek W. wraz z całą grupą

Dziękujemy za udany i piękny pobyt u Państwa. Życzymy wiele dobra i radości – niech się Państwu dobrze wiedzie. Wracamy tu chętnie.

Urszula I Eugeniusz Żubrowie z Koszalina, 04.05.2011

Ośrodek piękny, ludzie wspaniali. Polecamy się na przyszłość i dziękujemy za wszystko.

Renia i Ryszard G., 29.05.2011

Dziękujemy za udany pobyt. Widzimy się w przyszłym roku, a może szybciej.

Maciuś, Olek, Basia i Rafał Rutkowscy, czerwiec 2011

Słoneczna to nie tylko nazwa – to mili i serdeczni gospodarze, bardzo miła obsługa. Polecamy pobyt tutaj każdemu kto odwiedzi Ustkę. Do zobaczenia w przyszłym roku.

H. i L. Druchowicz z Łodzi, czerwiec 2011

Uczestnicy spotkania Przyjaciół Kresowiaków najserdeczniej dziękujemy Państwu Śliwińskim i Gąsiorowskim, a szczególnie naszej kochanej Pani Stasieńce za piękny pobyt w „Słonecznej”, za troskę i wyrozumiałość dla naszego „złotego wieku”. DZIĘKUJEMY!!!

Teresa Posiadało, Jadzia Poprawska, Miecio Ziemacki, Bolek Zabłocki,
Lucyna Czarnecka, Józefa Kondratowicz itd., Ustka, 05.06.2011

Przemiła obsługa, przepyszne jedzenie i szkoda, że tak krótko. Dziękujemy za niespodziankę w pokoju – szampan. To były naprawdę miłe chwile.

Danuta i Janusz Ługiewicz, Ustka, 04-11.06.2011

Wspaniały wypoczynek – można korzystać z ciszy, wyspać się i pojeść jak król!!! Obsługa darzy uśmiechem i pomocą w sprawach codziennych. Dziękujemy z przyjemnością przyjedziemy ponownie.

Zielone Przedszkole z Żywca. Maria Jarosińska i wnuk Michał Tracz, Ustka, 18.06.2011

Miła i sympatyczna obsługa, przepyszne jedzenie, dzięki temu udany wypoczynek. Dziękujemy.

A. K. D. z Wrocławia, Ustka, 9-19.06.2011

Dziękujemy za wspaniały pobyt, który na bardzo długo zapamiętamy!

Dzieci i wychowawcy z Przedszkola nr 11 w Żywcu, Ustka, czerwiec 2011

Dziękujemy za wspaniałe warunki bytowe i za bardzo dobrą kuchnię.

B. Szymański i H. Olszewska

Dziękujemy za miły pobyt, wspaniałą obsługę, piękne słońce, do zobaczenia za rok.

Małgorzata, Jadiwga, Bolesław Szurgot z Bełchatowa, Ustka, 30.06.2011

Dziękujemy za miły pobyt, wspaniałe warunki, pyszne jedzenie, przemiłą obsługę, a nade wszystko rodzinnych właścicieli.

Irena i Konrad Stolorz, Ustka, 30.06.2011

Dziękujemy za miły pobyt, wspaniałe warunki i pyszne jedzonko. Do zobaczenia za rok.

Julia, Marta, Gabriela Bryła, Ustka, 03.07.2011

Jestem warszawianką, przyjeżdżam do „Słonecznej” drugi raz, jest po prostu wspaniale. Dyrekcja i personel wspaniali fachowcy, począwszy od posiłków, czystości i ogromnej kultury. Wyjeżdżam z zapasem sił do następnego roku. Serdeczne dzięki.

Barbara Leszczucka, Ustka, 03.07.2011

Pobyt w Słonecznej pozostanie na długo w naszej pamięci, przede wszystkim dzięki miłej i kompetentnej pani z recepcji. Serdeczne pozdrowienia!

Małgosia i Łukasz, czerwiec 2011

„SŁONECZNA BYŁA NAM JAK DROGA MLECZNA.
Gwiazdy były na parkiecie, czy były na niebie? Tego nie wiecie!
Bo wszyscy w „Słonecznej” się świetnie bawili, co było na stole to zjedli, wypili.
Na wysokości zadania stanęła obsługa, bo wspaniała zabawa to również ich zasługa.
Stawali na rzęsach, by gościom dogodzić, atmosferę podgrzać, a wódeczkę schłodzić.
Bo przecież Macieja to było wesele, co ślicznej Agnieszce przysięgał w kościele.
Splotły się dwa serca… dwie rączki, a Ksiądz nakazał „Pilnować obrączki!”
Do Słonecznej zapewne jeszcze wrócimy, gdy Agnieszki i Maćka dziecko ochrzcimy!
I wtedy kolejny toast wypijemy, po którym z pewnością literacko zabłyśniemy! ”

Agnieszka i Maciej Kupczyk wraz z Gośćmi, 02.10.2010

Polecam Ośrodek Wypoczynkowy. Pokoje bardzo ładne, obsługa wyśmienita. Bardzo blisko plaża oraz centrum miasta. Super okolica.

Jarosław Markowski, październik 2010

Wesele córki odbyło się 11 września 2010. Nie dość, że w tym dniu była przepiękna pogoda, super położony ośrodek tuż nad morzem, to jeszcze wspaniała organizacja i obsługa naszej uroczystości ze strony p. dyrektor Lilianny Gąsiorowskiej. Pragnę wyrazić ogromne uznanie za tak dobrze zorganizowaną dla nas imprezę. Pani Lilianna od początku interesowała się całą organizacją, była zawsze do naszej dyspozycji, służyła pomocą i radą przy opracowaniu wszelkich szczegółów związanych z weselem, a ponadto od początku wesela wiele razy nas sympatycznie zaskakiwała, a to rozłożony czerwony dywan przy wejściu na salę, a to zamiast wcześniej zarezerwowanych extra pokoi dla rodziców młodych – dała apartamenty. Młodzi i wszyscy goście bez wyjątku wspominają pięknie udekorowane stoły, super menu oraz profesjonalną i miłą obsługę kelnerską.

„Jeśli miłe wspomnienia chcesz mieć,
organizację wesela Słonecznej zleć”.

Lipińscy i Aniołowie z Gośćmi, 11.09.2010

Dom Wypoczynkowy „Słoneczna” to doskonałe miejsce na wypoczynek zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Polecam każdemu, kto szuka sposobu na spędzenie czasu nad morzem w przytulnej oprawie i miłej atmosferze. Idealne miejsce dla dwojga, a także mnóstwo atrakcji dla dzieci. Bywałam w „Słonecznej” wielokrotnie i zawsze tam wracam, przede wszystkim ze względu na wysoki standard obsługi, wyśmienite posiłki i bardzo ładne, czyste pokoje. Ponadto, lokalizacja obiektu jest bardzo korzystna- blisko do plaży i centrum miasta. Szczególnie polecam imprezy okolicznościowe. Spędzenie zeszłorocznego Sylwestra w „Słonecznej” wspominam jako bardzo udane, budzące wiele niepowtarzalnych wspomnień.

Gdy choć raz tu przyjedziesz, będziesz chciał wrócić!

Joanna Paczoska

A gem of a hotel in lovely Ustka. I stayed with my boyfriend, our first trip away to see some very good friends and it could not have been better! Such lovely staff and we had an amazing welcome with a complimentary bottle of Champagne to start our stay. A gorgeous, spacious & comfortable room, a short walk from the beautiful beach. Breakfast and dinner were fabulous, a real treat to try some traditional Polish favourites. I wish we could have stayed longer but I will most definitely be back. I cannot recommend this beautiful hotel enough.

Thank you so much for looking after us!

Amy Clemens, listopad 2009

Jeżdżę co roku od 7 lat, jak nie więcej. I z roku na rok jest coraz lepiej.
Nie chce się wyjeżdzać…

Mateusz Bąk, lipiec 2010

Dziękujemy bardzo za udane przyjęcie weselne, wspaniałą atmosferę, miłą obsługę, smaczne jedzenie, zwłaszcza suróweczki. Życzymy bardzo odpowiedzialnym organizatorom dalszych sukcesów w pracy i rozwoju placówki. Z poważaniem

Halina i Miron Kowalscy, styczeń 2011

Co za bajkowe miejsce. Od lat jesteśmy miłośnikami Ośrodka. Wracamy tam każdego roku z wielką radością. Wspaniała rodzinna i przyjacielska atmosfera sprawia, że każdy czuje się wyjatkowo. Pokoje nowoczesne, czyste, przestronne, piękny ogród, duża wygoda dla rodzin z dziećmi, bezpieczna okolica, bardzo blisko morza. Polecam każdemu. My na pewno już niedługo odwiedzimy „Słoneczną” 🙂

Karolina i Jakub Michalak, wrzesień 2010

Dziękujemy bardzo za sympatyczną obsługę i pełen profesjonalizm. Jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie. Obsługa przemiła z indywidualnym podejściem do klienta. Serdecznie polecamy ten obiekt.

Hanna i Jakub Jankowscy, luty 2011

My Polish husband and I loved our stay – it was a lovely introduction to a seaside reach for a Kiwi (New Zealander). The accommodation was lovely and comfortable and it was wonderful to have breakfast in our room, enjoying the early morning sunshine. Łukasz and I shall definitely come again and we look forward to experiencing your lovely hospitality again.

Kindest Regards, Lisa (Christchurch, New Zealand), 12 marca 2011

    No Twitter Messages.